Respuesta :
I don't get what your question is? Can you clarify in the comments
If you are finding the total cost, we simply add 50 and 14.99 (assuming you have one puppy. If you have multiple, just multiply 50 by the number of puppies and then add).
14.99+50 = $64.99
Hope this is the answer you are looking for!
14.99+50 = $64.99
Hope this is the answer you are looking for!