liviaglow14 liviaglow14 29-11-2017 Mathematics contestada The cost of 8 muffins and 2 quarts of milk is $18. The cost of 3 muffins and 1 quart of milk is $7.50. How much does 1 muffin and 1 quart of milk cost? (please show work)