tia is buying paper cups and plates. cups come in packages of 12, and plates come in packages of 10. she wants to buy the same number of cups and plates, but plans to buy to buy the least number of packages possible. how much should tia except to pay if each package of cups is $3 and each package of plates is $5? explain pls