sandratankrah26 sandratankrah26 21-11-2020 Mathematics contestada A company is selling toothpicks. It costs $0.03 to produce each toothpick and a fixed cost of $120 a month for the company. If the company is selling toothpicks for $0.05 each, how many toothpicks must they sell a month in order to break-even?