The Sunrise Café gets tea bags in boxes of 1,000. If the café charges $1.75 for each cup of tea, and each cup of tea gets one tea bag, how much money does the café receive if they use a whole box of 1,000 teabags?
If a box of tea cost $95,how much money does the cafe actually makes after they have used up the box of test and have paid for it?