Respuesta :

Answer: A: $0.99.

Step-by-step explanation: Divide 6 with 3.96. Use bird nest. If you don’t know what this means it’s just normal division but it looks like a bird nest.

Wrong it’s 0.60 it’s asking for the lowest unit cost out of all three ur supposed to dive the dollar by inch therefore the lowest is the 9 inch being 0.60 please mark brainliest
ACCESS MORE
EDU ACCESS