Answer:
$1.3
Step-by-step explanation:
For two bottles the we first find the price of one bottle which will be 1.99/3. Therefore, for two bottles the price is equivalent to 2*$1.99/3=$1.3266666666666 and rounded off to the nearest cent it is equivalent to $1.3