jaidenmondo jaidenmondo 18-03-2020 Mathematics contestada A contractor purchases 4 dozen pairs of padded work gloves for $56.16. He incorrectly calculates the unit price as $14.04 per pair for the expense report. What is the correct unit price? What is the error?