Jillian buys 3.6 meters of fabric. The fabric costs $5.75 for each meter. How much does Jillian spend for the fabric?I need help asap no need to give me example just answer

[help]

Respuesta :

20.7
answer ^^^^^^^^^^
ACCESS MORE