PLEASE HELP! THANK YOU!
![PLEASE HELP THANK YOU class=](https://us-static.z-dn.net/files/df4/1b1f3d20f8b9641fc03df2185021fe4a.png)
Answer:
The Third option or 6 fairy wands for $37.50
Step-by-step explanation:
8 divided by 50 equals the answer per wand costs, which is 0.16 cents.
4/20 is 0.2 so not that one, 10/65 is 0.153...
and 6/37.50 would be 0.16; that's the answer.