Seudónimo Seudónimo 20-03-2018 Mathematics contestada PLEASE HELP!!!!!!!!!!! Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 6 ounces of raisins for $2.98 Choice B: 13 ounces of raisins for $7.18 Choice A Choice B The unit rates are equal. The unit rates cannot be determined.