Respuesta :

$11.49/3
3.83
The unit rate is $3.83
$3.89 is the answer if I'm understanding correctly. $11.49 divided by 3 equals $3.89 per package. Sorry if I understood the question wrong!
ACCESS MORE
EDU ACCESS