The cost for a pack of 4 padlocks is $17.60 . Find the unit price in dollars per padlock. If necessary, round your answer to the nearest cent.

Respuesta :

its $4.40 hope this helps

Answer:

18.00

Step-by-step explanation:

60+40=100

ACCESS MORE
EDU ACCESS
Universidad de Mexico