A store is having a sale on walnuts and chocolate chips. For
4
pounds of walnuts and
8
pounds of chocolate chips, the total cost is
$33
. For
2
pounds of walnuts and
3
pounds of chocolate chips, the total cost is
$14
. Find the cost for each pound of walnuts and each pound of chocolate chips.