A coffee mixture has beans that sell for $0.72 a pound and beans that sell for $0.52. If 110 pounds of beans create a mixture worth $0.74 a pound, how much of each bean is used? Model the scenario then solve it. Then, in two or more sentences explain whether your solution is or is not reasonable.'