Individually for $0.19 each:
For this one, we already have all the information we need, the per treat price.
If you buy the treats individually, it costs $0.19 a piece.
250 treats for $19.95:
For this one, all you would need to do is divide $19.95 by the number of treats, 250.
$19.95 ÷ 250 = $0.079
If you buy 250 treats for $19.95, it costs $0.079.
Now, all you would need to do is find the difference between the two prices. To do this, you would subtract $0.079 from $0.19.
$0.19 - $0.079 = $0.111
The difference would be $0.111 per treat.
I hope this helps!