Respuesta :

 $1.99 to $2

$3.99 to 4

............................

For the exact cost, all up all the decimals and you will get your anwser


Hope this helps!


Let's estimate the cost.  Round off the unit prices.

3($2) + 1($4) + 2($1) + 1($1) + $1 = $14.
ACCESS MORE