Knoll, inc. currently sells 15,000 units a month for $50 each, has variable costs of $20 per unit, and fixed costs of $300,000. knoll is considering increasing the price of its units to $60 per unit. if the price is changed, how many units will knoll need to sell for profit to remain the same as before the price change?