Ann chovies, owner of the perfect pasta pizza parlor, uses 20 pounds of pepperoni each day in preparing pizzas. order costs for pepperoni are $10.00 per order, and carrying costs are 4 cents per pound per day. lead time for each order is 3 days, and the pepperoni itself costs $3.00 per pound. if she were to order 200 pounds of pepperoni at a time, what would be the total daily costs, including the cost of the pepperoni