Seudónimo Seudónimo 27-04-2017 Mathematics contestada Steve has $21.25. For lunch, he plans to buy a salad that costs $6.49 and a muffin that costs $2.99. How much more does the salad cost than the muffin? What will be the total cost of Steve lunch? How much money will Steve have left?