crisnellfermin0 crisnellfermin0 18-04-2017 Mathematics contestada Richard buys one tooth cleaning kit for $25 and a toothbrush for $15. He spends the rest of his money on body soap. He has $80 at the start. Each body soap is $5. How many can he buy?