Seudónimo Seudónimo 16-04-2017 Mathematics contestada Jamie wants to treat some friends to lunch. He has $40 and knows lunch will cost about $7 per person, p, How many people can Jamie buy lunch for? How can I graph this on a number line? BIG POINTS!!!