PasleighA337127 PasleighA337127 31-10-2022 Mathematics contestada Lauren is buying new shell tops for her cheerleading squad she will pay $25.75 for each top and a one-time fee of $35 for the design which equation can be used to find y the total cost to buy x shell tops?