kaci013105 kaci013105 19-02-2017 Mathematics contestada Find the unit price for each option shown below. Round the nearest cent when necessary. Option 1- 10 candy bars for $6.75 Option 2- 12 candy bars for 7.25 Which option is better to buy ? Explain