ANSWER:
Work Output = 40 N*m
Work Input = 60 N*m
Efficiency = 66.67%
STEP-BY-STEP EXPLANATION:
Work Input:
[tex]\begin{gathered} W_{\text{out}}=F\cdot d \\ W_{\text{out}}=60\cdot1=60\text{ N}\cdot m \end{gathered}[/tex]Work Output:
[tex]\begin{gathered} W_{i\text{n}}=F\cdot d \\ W_{\text{in}}=200\cdot0.2=40\text{ N}\cdot m \end{gathered}[/tex]Efficiency:
[tex]E=\frac{W_{\text{out}}}{W_{\text{ in}}}\cdot100\text{\% }=\frac{40}{60}\cdot100=66.67\text{\%}[/tex]