dashiellxianmin dashiellxianmin 20-10-2022 Mathematics contestada Miguel bought snacks for his team's practice. He bought a bag of popcorn for $3.33 and a 20-pack of juice bottles. The total cost before tax was $23.33. How much was each bottle of juice?