Pinkadelic Pinkadelic 18-09-2022 Mathematics contestada If four loaves of bread costs $8, a loaf of bread and a bag of oranges costs $8, and a loaf of bread, two bags of oranges and a basket of apples costs $19, what is the cost of a basket of apples?