Which is the better deal?
O A. 3 pack of granola bars for $0.93
O B. 9 pack of granola bars for $2.97
O C. 8 pack of granola bars for $2.72
• D. 6 pack of granola bars for $1.92

Respuesta :

A should be the right answer
ACCESS MORE