farrah047 farrah047 16-08-2022 Mathematics contestada Which is the better deal? O A. 3 pack of granola bars for $0.93 O B. 9 pack of granola bars for $2.97 O C. 8 pack of granola bars for $2.72 • D. 6 pack of granola bars for $1.92