Pete went to the store. He bought 3 pounds of chili peppers, 5 pounds of habanero peppers,
and 1 pound of red bell peppers. How much did he spend?
red bell peppers
Anaheim peppers
chili peppers
habanero peppers
$2 per lb
$1 per lb
$2 per lb
$2 per lb


Help please