PLS HELP IM TIMED
Shelby wants to buy 10 yards of fabric that costs $2.49 per yard. How much money will Shelby need to purchase all the fabric? $2.49 $4.01 $12.49 $24.90

Respuesta :

Answer:

$24.90

Step-by-step explanation:

2.49 * 10

Answer:

she would need 10 * 2.49 = $24.9

Step-by-step explanation:

RELAXING NOICE
Relax