Mrs. Worthington purchased single slices of pizza for 24 students. The cost for 24 slices of pizza is $25.65. What is the cost for one slice of pizza? ______
Complete the chart.
![Mrs Worthington purchased single slices of pizza for 24 students The cost for 24 slices of pizza is 2565 What is the cost for one slice of pizza Complete the ch class=](https://us-static.z-dn.net/files/dff/072faa780f8d0fa68e04cb581e899e4b.png)