Describe two different ways you could change the values in the table so that the answer to problem 6 is different.
![Describe two different ways you could change the values in the table so that the answer to problem 6 is different class=](https://us-static.z-dn.net/files/dab/04cab2d868dd7bd2971905ca34c66baf.png)
Answer:
6) brand B
Step-by-step explanation:
You need to find how much one-ounce costs so you do 18/2.5 = 7.2 and 24/3.5 = 6.9 so B is a better deal.