Respuesta :

Answer:

$64.63

Step-by-step explanation:

Multiply both values:

  • 23 packs for 2.81 each
  • 23 x 2.81
  • 64.63

They pay 64.63

-Chetan K

Answer:

$64.63

Step-by-step explanation:

You multiple 23 by $2.81, I'm sorry if the explanation is brief, but this problem is relatively simple.

Have a nice day!

[:

ACCESS MORE