hugbug7075 hugbug7075 19-02-2022 Mathematics contestada Find the price per unit for each item, then choose the best buy. A. Tomato juice, 46 oz. Can for $2. 53 would = b. Tomato juice, 6-pack of 10 oz. Cans for $4. 50 would = The best buy would be.