braddd02 braddd02 17-02-2022 Mathematics contestada O ARITHMETIC AND ALGEBRA REVIEW Solving a word problem on proportions using a unit rate Manuel made $176 for 11 hours of work. At the same rate, how many hours would he have to work to make $128? hours Х $ ?