Respuesta :

Answer:

Each print costed $1.92.

Step-by-step explanation:

First you'll need to divide 25 and 13

Equation: 25/13= 1.92307692

Well remove all the numbers after the number 92. and you'll get that 92.

So the answer is $1.92.

ACCESS MORE