Apirl17 Apirl17 19-01-2022 Mathematics contestada Cecilia bought 2 sandwiches last week and 4 sandwiches this week. She spent a total of $42. if each sandwich costs the same much did Cecilia spend on each sandwich? Write and solve equations. help me i need to do it now or i get a 0