yamameeds
yamameeds
17-11-2021
Spanish
contestada
Mis padres __ profesores de inglés.
Respuesta :
minisiow
minisiow
17-11-2021
Son=are so the cuestión says my parents are English teachers In Spanish is mis padres son profesores de inglés
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 61+ )
Otras preguntas
Find the unit rate. Nuts cost $10.75 for 3 pounds.
I need sentences with these: As white as a lily As steady as time As hot as an oven As blind as a bat As red as a rose As poor as Lazarus As uncertain as the w
what was John o'sullivan's name for the idea that the country destined by God to possess the entire continent
please help me on my homework please! this is a poem about Annabel Lee written by Edgar Allen Poe Annabel Lee by Edgar Allen Poe: it was many and many a yw are
What is self pass in hockey?
Twelve eggs cost $2.04. how much would 18 eggs cost?
Which was NOT a major accomplishment of Byzantine culture? 1. The Hagia Sophia 2. Justinian's Code 3. spectacular mosaics 3. the building of Moscow
What is the answer to 2/3[(15-6)-8(8+1)]
During the rock cycle, subduction pushes rock into the mantle. The rock melts into magma, which will eventually cool into _____.
The number 15.24 is an example of a repeating decimal. True False