Respuesta :

Answer:

The unit rate is about $12per fluid ounce

Answer:

0.01

Step-by-step explanation:

1.19/12 = 0.0991 R6

After Rounding

0.01

(the real answer is 0.09916666666)

Otras preguntas

ACCESS MORE
EDU ACCESS