XxSofiexX XxSofiexX 16-10-2021 Mathematics contestada PLEASE HELP YOU'LL GET 100 PTS. A pumpkin pie costs $12.55 at sugar buzz bakery. if the pie has a radius of 2.5 inches what is the price per square inch?