a store is selling strawberries at $1.75 per pound. You would like to make 4 strawberry pies. Each pie uses 15 oz strawberries. How much will is cost to buy enough strawberries to make your 4 pies? Assume you can use the strawberry hulls in your pies. In other words, you don't need to account for waste. Recall that there are 16 ounces in 1 pound and 3600 seconds in 1 hour.