HELP PLSSS! .
Skylar buys ice cream and lemons at the store.
She
pays
a total of $19.67.
She
pays $5.35 for the ice cream.
She buys 4 bags of lemons that each cost the same amount.
.
Which tape diagram could be used to represent the context if b.
represents
how much each bag of lemons costs?
![HELP PLSSS Skylar buys ice cream and lemons at the store She pays a total of 1967 She pays 535 for the ice cream She buys 4 bags of lemons that each cost the sa class=](https://us-static.z-dn.net/files/d2f/09b2189322818fef58fa8a865ad6cad0.png)