taridunkley2408 taridunkley2408 18-06-2021 Mathematics contestada At the frozen yogurt shop, Colin pays $3.28 for his treat, which weighs 8 and 1/2 ounces. What is the unit cost (dollars per ounce)? Round to the nearest cent. Write your answer as a decimal