Need help finding the cost! ASAP!
![Need help finding the cost ASAP class=](https://us-static.z-dn.net/files/dc9/c2dc0255264c99cbab7de344f1e0838c.png)
Answer:
Apple Cost: $1.10
Orange Cost: $1.05
Three oranges and two apples cost: $5.35
Step-by-step explanation: