Respuesta :
Step-by-step explanation:
One juice and to sandwiches cost $70.00. One juice and four sandwiches cost $130.00.
What is the cost of one sandwich?


Step-by-step explanation:
One juice and to sandwiches cost $70.00. One juice and four sandwiches cost $130.00.
What is the cost of one sandwich?