PLEASE ANSWER STRAIGHT AWAY

Answer:
The 4 pack has better value.
Step-by-step explanation:
To find the toilet roll price, divide by the number of rolls.
2.04 ÷ 4 = 0.51
4.68 ÷ 9 = 0.52
0.52 > 0.51
So, the 4 pack has better value.
Have a wonderful day! :)