Respuesta :

Step-by-step explanation:

here's your solution

=> cost of 10 apple = $ 8.95

=> cost of 1 apple = $8.95/10 = $ 0.895

=> cost of 4 apple = $ 0.895*4

=> cost = $3.580

hope it helps

ACCESS MORE
EDU ACCESS
Universidad de Mexico