janny4
janny4
29-11-2016
Mathematics
contestada
The unit rate for $920 for 40 hours
Respuesta :
personfromyourscreen
personfromyourscreen
29-11-2016
All that needs to be done for this question is:
920 divided by 40
once the problem has been solved the answer comes out to be:
23 dollars an hour
if you have any questions feel free to ask me ;)
Answer Link
gamermeli55
gamermeli55
13-10-2020
Answer:
$23
Step-by-step explanation:
i did the thingy
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 86+ )
RELAXING NOICE
Otras preguntas
Why is it necessary to test for complete precipitation if a supernatant solution is going to be subsequently tested for ions?.
When you boot a linux system, the _____ filesystem is mounted as part of the initialization process.
I need 5-8 done Complete the statements and explain why
Which of the following sentences correctly uses semicolons in a serial list? Over the years, the game of checkers has gone by many names: in ancient Greece it
Based on the events described in this story, the reader can infer that David
The weights of cockroaches living in a typical college dormitory are approximately normally distributed with a mean of 80 grams and a standard deviation of 4 gr
Answer to this question
secessionists believed they had the right to break from the union, just as the american colonists felt they had the right to declare independence from britain.
modify the structure of the amino acid valine to complete the reactions corresponding to the equilibrium constants Kb1 and Kb2 . modify the amino acid by adding
A supermarket has a display of soup cans stacked in a pyramid