Seudónimo Seudónimo 17-04-2021 Mathematics contestada Olive has raised $3,428 to buy toothpaste to place in care packages. Each tube costs $2. Abut how many tubes of toothpaste can she buy? Choose the best estimate. A. 3,000 B. 1,000 C. 2,700 D. 1,700