LBeastH2092 LBeastH2092 21-03-2021 Mathematics contestada The school is having a bake sale, Chocolate cookies cost $.20 each and oatmeal cookies cost $.25 each. Sue bought 13 cookies, some chocolate and some oatmeal, She spent$2.90, Find out how many of each kind of cookie Sue bought.